УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Скейлінг з використанням вектор-терапії (скейлінг в стоматології)

Підтримка гігієни порожнини рота запобігає розвиненню багатьох захворювань, тому скейлінг в стоматології займає не останнє місце.

Багато лікарів рекомендують періодично проходити процедуру професійного чищення зубів і ясен, щоб повністю видалити наліт і відкладення, з якими не може впоратися зубна щітка. Клініка сучасної стоматології «Дантист&Ko» оснащена обладнанням останнього покоління, яке дозволяє проводити лікування не тільки ефективно, безболісно, безпечно, але й максимально обережно.

Апарат неінвазивної пародонтальной вектор-терапії «Vector» дозволяє нашим фахівцям працювати з інфікованими тканинами на мікрорівні. Ультразвукові коливання знищують насичені мікробами плівки на поверхні зубів, бактерії, очищають корені зуба від каменю, не завдаючи жодної шкоди ні самому зубу, ні тканинам. Ефективність процедури підсилюють спеціальні насадки для передніх і жувальних зубів.

«Vector» працює в найбільш важкодоступних і травмонебезпечних зонах ротової порожнини.

Така тотальна дезінфекція триває від 40 хвилин до двох годин – безболісно і комфортно для пацієнта. В результаті припиняється кровоточивість ясен, очищаються і оздоровлюються запалені ясеневі кишені, зникає неприємний запах. Якщо лікування проводиться комплексно, то зуби перестають бути рухливими і повертають втрачену стійкість. Досягти такого результату в такий короткий термін і неінвазивно донедавна було неможливо – як і говорити про безболісність.

Для лікування стандартних випадків достатньо однієї процедури вектор-терапії, але тільки лікар може визначити кількість процедур. Складні випадки вимагають кількох візитів, проте ефект ви відчуєте одразу. А ще недавно без ін'єкцій антибіотиків та неприємних процедур було не обійтися.

Апарат «Vector Scaler» оснащений шістьома п'єзокерамічними насадками і справляється з будь-якими відкладеннями, а полірувальна суспензія «Vector Fluid Polish» захищає чутливі поверхні зубів й одночасно полірує їх.

«Vector Fluid Polish» містить частинки гідроксиапатиту (гідрофосфату кальцію) – матеріалу природного походження, з якого на 70% складається дентин і на 97% – зубна емаль, а слина взагалі є його концентрованим розчином. Таким чином, «подібне лікуємо подібним», не порушуючи природний баланс у ротовій порожнині. По завершенні лікування і щоб уникнути повторного інфікування лікарі настійно рекомендують підтримуючу терапію і регулярну перевірку пародонтальних кишень. Сучасна апаратура дозволяє зробити ці процедури дійсно щадними для зубів і тканин і комфортними для пацієнта.

«Vector» став незамінним для лікування периімплантиту – запального процесу в тканинах довкола імплантів. Завдяки високій точності маніпуляцій зберігається цілісність як тканин, так і конструкції імпланту. Лікування за допомогою апарата «Vector» – точна і тонка робота. Звичайно, техніка здатна на багато що, але не менше залежить від фахівця.

Лікарі «Дантист&Ko» – визнані авторитети скейлінгу в стоматології. Вони вміло справляються з поставленим завданням і подарують вам здоров'я та добре самопочуття.

Записатись на прийом

Відправте Ваші дані і наші адміністратори зв’яжуться з Вами найближчим часом