УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Терапевтичне лікування зубів

Не секрет, що стоматологів побоюються, а лікування зубів і пломбування кореневих каналів мало хто вважає задоволенням, особливо, якщо перші враження пов'язані з болісними відчуттями.

Але сучасні технології та препарати дозволяють максимально знеболити процедури, і наші постійні пацієнти переконалися в цьому на практиці.

У Центрі стоматології та естетики «Дантист&Ко» працюють професійні та досвідчені фахівці, встановлене сучасне обладнання, використовуються матеріали останнього покоління.

Це дає можливість впоратися з будь-яким стоматологічним завданням, попередити або вилікувати:

 • карієс, пульпіт, періодонтит;
 • некаріозні ураження — стирання зубів, клиновидний дефект, ерозія, пошкодження тканин, підвищена чутливість або травма зубів;
 • захворювання слизової оболонки порожнини рота;
 • проблеми пародонту.

До того ж у нас представлені всі види реставрації зубів, включаючи художню.

Пам'ятайте, що терапевтичне лікування карієсу на початковому етапі допоможе попередити ускладнення, а потім і втрату зубів. Тому не відкладайте візит до стоматолога до критичного стану здоров'я, зробіть своїм правилом періодично відвідувати спеціаліста.

А щоб ви не забули про плановий огляд порожнини рота, ми нагадаємо вам про це.

 

Карієс

Затягувати візит до стоматолога, доки біль не стане нетерпимим, не можна. Наслідки такого легковажного ставлення можуть бути вкрай неприємними.

Скол або потемніння емалі, реакція на гаряче та холодне, каріозні порожнини — все це вимагає негайної реакції. В іншому випадку може розвинутися карієс — демінералізація емалі та подальше руйнування твердих тканин зуба.

Причинами виникнення захворювання можуть бути індивідуальні особливості, харчування, шкідливі звички.

Карієс розвивається поступово:

 • з'являється невелика плямочка;
 • на емалі утворюється порожнина;
 • дентин руйнується;
 • утворюється глибока порожнина — але поки вона не зачіпає пульпу.

Якщо ігнорувати проблему, виникає пульпіт (запалення пульпи). Також при запущених формах необхідна ендодонтія — пломбування кореневих каналів.

Цієї операції можна уникнути, якщо розпочати лікування порожнини рота ще на початковому етапі захворювання.

Самостійно виявити пляму на поверхні зуба або у міжзубних проміжках досить важко, особливо, на верхніх жувальних молярах.

Для цього у стоматологів «Дантист&Ко» є високоточне обладнання. Потужний мікроскоп покаже на екрані навіть приховані дефекти емалі, що допоможе виявити карієс і впоратися з ним без складних процедур.

На початковій і середній стадіях можна обробити та запломбувати зуб. Безпека та безболісність цієї маніпуляції досягається завдяки інноваційній комп'ютерній методиці знеболювання STA, яка застосовується в нашій клініці.

Пацієнту плавно, без неприємних відчуттів вводять анестетик, який не викликає дискомфортне оніміння язика та губ під час процедури та деякий час після неї.

Також у нас практикується ремінералізуюча терапія. У стоматології вона представлена лікувально-відновлювальною методикою, яка нормалізує мінеральний склад емалі зубів.

 

Пульпіт, періодонтит, пародонтит: лікування без болю

Пульпіт або запалення пульпи — наслідок запущеного карієсу. Це захворювання супроводжується сильним зубним болем, гострою реакцією на гаряче та холодне.

Набряк, що виникає при запаленні, тисне на числені нервові закінчення та судини, розташовані в пульпі, викликаючи то ниючий, то різкий біль навіть при накусувані на зуб.

Невилікуваний пульпіт дає ускладнення на тканини, що оточують зуби. Вони запалюються, і захворювання переходить в більш складну форму — періодонтит.

Правильний діагноз може поставити тільки лікар, тому не займайтеся самолікуванням.

Якщо немає ускладнень, фахівці «Дантист&Ко»:

 • очистять пошкоджену частину дентину, видалять кореневу пульпу;
 • продезинфікують канал за допомогою ультразвукових і фізіотерапевтичних методів;
 • розширять канал і проведуть протизапальні та антибактеріальні процедури;
 • усунуть запальні процеси у щелепі за допомогою розсмоктуючих протизапальних і антибактеріальних паст;
 • проведуть пломбування каналів розігрітою гуттаперчею і здійснять реставрацію зуба;
 • задіють ремінералізуючу терапію, щоб усунути мікродефекти емалі та зміцнити її.

Важливо!

Незважаючи на відпрацьований алгоритм лікування, його повинен проводити досвідчений фахівець з ендодонтії.

У «Дантист&Ко» ми працюємо по самим передовим методикам, маємо найефективнішими препаратами, а також унікальну апаратуру, включаючи потужний дентальний операційний мікроскоп.

Це дозволяє комплексно та ефективно лікувати різні форми пульпіту, періодонтиту згідно з міжнародними протоколами.

Все лікування проводиться під рентген-контролем (візіограф, комп'ютерна томографія).

Не забувайте раз на півроку відвідувати стоматолога, адже терапевтичне лікування карієсу набагато простіше і дешевше хірургічних операцій порожнини рота.

Записатись на прийом

Відправте Ваші дані і наші адміністратори зв’яжуться з Вами найближчим часом