УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Діагностика та лікування зубів — діагностика порожнини рота та 3D-діагностика зубів

Сучасна стоматологія та косметологія може виправити найскладніші дефекти порожнини рота, але для початку потрібно визначити реальний стан здоров'я та намітити шляхи лікування.

Для цього знадобиться діагностика зубів і ясен.

«Дантист&Ко» має весь необхідний інструментарій і лабораторну базу, щоб оперативно провести первинний огляд і зробити максимально точно додаткові клініко-функціональні дослідження.

Ми цінуємо ваше здоров'я та час, а також дорожимо своєю професійною репутацією, тому зацікавлені в тому, щоб план лікування був оптимальним і ефективним.

Для всебічної діагностики та лікування зубів в нашій клініці використовуються різні високотехнологічні методики із застосуванням інноваційного обладнання:

 • Комп'ютерна томографія (КТ) — «золотий стандарт» діагностики порожнини рота.

На тривимірному рентгенівському знімку фахівець бачить цілісну картину проблемної ділянки, що дозволяє йому розробити оптимальну програму лікування.

КТ — безпечний (променеве навантаження можна порівняти з багатогодинним перельотом на авіалайнері) та комфортний для пацієнта інструмент, який допомагає оцінити стан і об'єм кістки, віртуально «встановити» імпланти максимально точно, змоделювати їх розташування в порожнині рота і в кістці з урахуванням всіх анатомічних особливостей пацієнта.

3D-дослідження є незамінним при лікуванні зубів, оскільки лікар отримує повну інформацію про кореневу систему та наявність запалень в кістці, їхні точні розміри та локалізацію.

 • Панорамний знімок зубів і СНЩС — оглядовий знімок, який дає необхідну інформацію про тверді та м'які тканини, положення зубів у порожнині рота і в кістці, про наявність запальних процесів.

 • Телерентгенографія (ТРГ) — допомагає визначити особливості будови кісток черепа та лицьової частини, розміри і взаєморозташування щелеп, проаналізувати розвиток росту кісток лицьового скелета, локалізацію проблем і простежити за динамікою ортодонтичного лікування.

ТРГ дає інформацію різнопрофільним спеціалістам, які беруть участь в процесі лікування.

Вона незамінна при визначенні індивідуального прикусу, ступеня стертості зубів і необхідності відновлення їх оптимальної висоти.

Це один з базових знімків, на які орієнтуються стоматологи на різних етапах спілкування з пацієнтом.

Збір скарг і анамнезу, заповнення клініко-функціональної анкети — важлива частина діагностичного обстеження, під час якої лікар заповнює електронну картку пацієнта.

У ній відображені всі алергічні реакції, непереносимість препаратів, супутні захворювання, інформація про які необхідна фахівцям на етапах стоматологічної реконструкції, а при наявності частих головних болів заповнюється додаткова анкета, адже ця проблема може бути пов'язана з порушенням прикусу та зміною оптимальної висоти між щелепами.

Діагностичні моделі — гіпсові копії зубів/ясен пацієнта, на яких лікар може роздивитися положення зубів зі всіх боків, їхню форму та нахил.

Аналіз моделей щелеп в артикуляторі — апаратна методика, яка дозволяє лікарю відтворити різноспрямовані рухи нижньої щелепи, побачити, як контактують зуби пацієнта, оцінити правильність цих рухів і контактів, а також необхідність їх коригування, щоб попередити подальше стирання зубів.

Заповнення пародонтологічної карти — лікар оцінює стан тканин навколо зуба, їхній об’єм, прикріплення до кістки, фіксує ділянки кровоточивості ясен.

 • Апарат BioJVA дозволяє відстежити зміни (патології) нижньощелепного суглоба.

 • Конділографія (аксіографія) — ще один метод діагностики порожнини рота, за допомогою якого фіксується траєкторія й обсяг руху нижньої щелепи.

Він дає інформацію для налаштування артикулятора (приладу, що імітує рухи щелепи).

Конділографія незамінна при відновленні зубних рядів, оскільки дозволяє з математичною точністю розрахувати положення та кути горбів майбутніх конструкцій.

 • Фотостатичний аналіз — проводиться з використанням спеціальних дентальних фотоапаратів, спалахів і відбивачів, що дозволяє естетам розглянути найдрібніші деталі, передати їх зубним технікам для гармонійного відновлення всієї системи.

Ця процедура фіксує початок процесу лікування, дозволяє оцінити пропорції обличчя, а також твердих і м'яких тканин.

Фотостатичний аналіз проводять на всіх етапах лікування.

Він зберігається в картці пацієнта, що дозволяє контролювати динаміку відновлення зубо-ясеневої та зубо-лицьової естетики.

 • T-SCAN — апарат дає змогу оцінити послідовність і силу контактів зубів при різних рухах щелепи, запобігти утворенню відколів коронок і горбів зубів, а також мінімізує процес адаптації до нових конструкцій в порожнині рота, дозволяючи лікарю зробити їх «непомітними» для пацієнта.

 • Воскове моделювання (Wax-Up) — використовують для попереднього моделювання з воску форми та розміру майбутніх керамічних реставрацій.

Ви зможете уточнити всі нюанси і подивитися, як виглядатимуть реставрації безпосередньо у вашій ротовій порожнині.

 • Також наш медичний центр оснащений всією необхідною сучасною технікою для проведення 3D-діагностики зубів: сканування моделей щелеп, комп'ютерне моделювання, друк на 3D-принтері тимчасових і постійних конструкцій. Це значно підвищує точність робіт — до мікронів.

Важливо!

 • При складанні плану лікування лікар обумовлює з пацієнтом всі процедури втручання та погоджує варіант надання медичної допомоги.
 • Після цього укладається Договір на надання стоматологічних послуг.
 • Пацієнт отримує вичерпну інформацію про заплановані процедури, їхні особливості та вартість.
 • Діагностика та лікування зубів і ясен проводиться тільки після підписання пацієнтом Інформаційної згоди.
 • Виклик пацієнта для повторного огляду і додаткового контролю здійснюється в індивідуальному порядку.
Записатись на прийом

Відправте Ваші дані і наші адміністратори зв’яжуться з Вами найближчим часом