УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Профілактика і гігієна — професійна чистка зубів за допомогою ультразвуку, яка дає природний колір зубів

У Центрі стоматології та естетики «Дантист&Ко» завжди приділяли особливу увагу гігієні та профілактиці. І це закономірно, адже серед наших пацієнтів цілі сім'ї з підростаючим поколінням, яке потрібно навчити правильно доглядати за зубами.

З цим завданням впорається гігієніст — лікар, що займається профілактикою різних захворювань порожнини рота (карієс, пульпіт, періодонтит).

Сфера його компетенції:

 • огляд;
 • виявлення проблем із зубами та яснами;
 • складання алгоритму проведення профілактики або лікування;
 • ремінералізуюча терапія (зміцнення емалі різними мінеральними компонентами);
 • професійна чистка зубів;
 • підбір індивідуальних засобів по догляду за ротовою порожниною, а також проведення інструктажу по їх використанню.

Важливо розуміти, що саме під час візиту до гігієніста можна виявити багато проблем, які раніше ховалися під зубним каменем і нальотом. До того ж усунення деяких захворювань ясен стане запорукою більш якісного пломбування і, як наслідок, продовження терміну служби пломби.

 

Білосніжна посмішка — це просто

Завдяки науково-технологічному прориву в області стоматології сьогодні в домашніх умовах використовуються прекрасні відбілюючі гелі Opalescence boost. Їх ефективність можна підсилити за допомогою спеціальної лампи для відбілювання. Однак для досягнення потрібного результату цим способом необхідний час.

Повернути природний колір зубів швидко і безболісно допоможе відвідування стоматолога.

Дуже важливо! Професійне чищення зубів проводиться і як профілактика захворювань порожнини рота, і для посилення імунної системи та оздоровлення ШКТ і ЛОР-органів.

На періодичність цієї процедури впливають не тільки особливості організму, а й спосіб життя людини.

Як правило, проводити її потрібно раз на півроку, а любителям чаю, кави та курцям вона рекомендується раз в квартал. Походи до гігієніста повинні стати обов'язковими для майбутніх мам, оскільки в період вагітності організм посилено витрачає кальцій, а його втрата може погано позначитися на стані зубів. Гормональні перебудови часто позначаються на стані порожнини рота жінки — змінюється колір і конфігурація ясен, виникає або посилюється кровоточивість, може з'явитися неприємний запах. Тому наполегливо рекомендуємо не рідше ніж один раз на три місяці відвідувати стоматолога.

У «Дантист&Ко» чистка зубів у вагітних проводиться виключно ручними інструментами, без використання ультразвуку і хендібластінгу, щоб не нашкодити здоров'ю плода.

 

Гігієна важлива для здоров'я

Регулярні відвідування гігієніста — нагальна рекомендація тим, хто проходить курс ортодонтичного лікування (корекцію прикусу).

Щоб мінімізувати можливість ускладнень, необхідно підтримувати бездоганну чистоту зубів і відвідувати фахівця мінімум раз в три місяці. Професійні лікарі-пародонтологи нашої клініки надають комплексну програму пародонтологічного лікування, а саме:

 • комп'ютерну діагностику Florida Probe;
 • діагноз та прогноз щодо кожного зуба;
 • порядок лікування та диспансерне спостереження після його закінчення.

Пародонтологічне лікування полягає не тільки в обробці області запалення, але і в повному видаленні патогенної мікрофлори, що накопичилась на зубах і яснах, а також усунення причин її виникнення. Для цього в нашій клініці застосовуються найкраще обладнання, наприклад, ультразвук й ефективні медикаменти.

Не останню роль відіграє досвід і професіоналізм наших лікарів, які розуміють тонкощі процесу.

З додаткових методик для усунення захворювань пародонту у нас застосовуються:

 • лазер-терапія — як альтернатива місцевого застосування антибіотика;
 • вектор-терапія — дозволяє працювати з ураженими інфекцією тканинами на мікрорівні та досягати швидкого їх відновлення;
 • Plasmolifting — спрямована на регенеративно-відновні процеси.

Двері «Дантист&Ко» відкриті для всіх клієнтів. Наші досвідчені фахівці нададуть кваліфіковану консультацію, розкажуть, як видалити наліт з зубів. Вони знайдуть підхід навіть до найменших пацієнтів, акуратно проведуть огляд і нададуть рекомендації щодо подальшого догляду та лікування.

Записатись на прийом

Відправте Ваші дані і наші адміністратори зв’яжуться з Вами найближчим часом