УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Під’ясеневий скейлінг зубів

Багато захворювань ясен і навколозубних тканин, наприклад, гінгівіт, пародонтит або пародонтоз легше попередити, ніж лікувати. Тому фахівці рекомендують періодично проводити під’ясеневий скейлінг зубів.

Ця процедура полягає у видаленні твердих і м'яких зубних відкладень, згладжування поверхні кореня, його детоксикації, а також знятті інфікованих тканин навколо кореня зуба. Вона проводиться швидко та безболісно, не руйнує зубну емаль, пломби та реставраційні матеріали, а також не елімінує фтор із зубів, тому безпечна як для дорослих, так і для дітей. Її результатом стане красива, білосніжна посмішка.

 

Чому необхідний скейлінг?

 

Щоденне підтримання гігієни порожнини рота за допомогою щітки, зубної нитки, міжзубної щіточки (йоржика), ополіскувачів істотно зменшує шанси виникнення захворювань порожнини рота. Однак в домашніх умовах неможливо повністю видалити наліт.

Накопичуючись у вузьких міжзубних проміжках під’ясеневої частини та перетворюючись в джерело токсинів, вони поступово руйнують зв'язки, які утримують зуб, роблять ясна пухкими. В результаті цього утворюються пародонтальні кишені, в яких накопичуються бактерії.

Без медичного втручання кишені можуть збільшуватися, і тоді можна втратити здоровий зуб. До того ж не видалений вчасно наліт твердне, й утворюється зубний камінь. Він запускає розвиток пародонтиту та інших захворювань, що лікуються хірургічним шляхом.

Щоб не допустити складних операцій, необхідно проводити професійну чистку зубів один раз на півроку.

 

Показання для під’ясеневого скейлінга

 

Процедура «Під’ясеневий скейлінг зубів» призначається строго лікарем, при наявності каменя або нальоту під яснами.

Симптоми, які присутні при захворюванні:

  • кровоточивість і припухлість ясен;
  • хворобливі відчуття;
  • неприємний запах з рота;
  • рухливість або зсув зубів.

Під’ясеневий скейлінг проводиться під анестезією за допомогою апаратної методики (ультразвуковий скейлер зі спеціальними під’ясеневими насадками) або ручний із застосуванням професійних інструментів – кюретів.

Щоб досягти ідеального результату фахівці рекомендують комбінувати обидва способи.

 

Професійне чищення зубів в Києві

 

Якщо ви задаєтеся питанням, де отримати якісні та недорогі послуги стоматолога, відповіддю стане «Дантист&Ko». Наша клініка оснащена усім необхідним сучасним обладнанням для проведення під’ясеневого скейлінгу зубів, ціна і якість якого порадує вас. Більш детальну інформацію про вартість всіх послуг можна подивитися у відповідному розділі.

У центрі стоматології та естетики працюють провідні стоматологи-терапевти, ортопеди й ортодонти, тому у нас ви можете пройти комплексне лікування та вирішити будь-які естетичні проблеми порожнини рота. Ми приймаємо самих маленьких пацієнтів, тому до нас звертаються цілими сім'ями.

Мати здорові зуби і красиву посмішку — модно. Будьте в тренді, приходьте до нас, і ми забезпечимо ідеальний результат.

Записатись на прийом

Відправте Ваші дані і наші адміністратори зв’яжуться з Вами найближчим часом