УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Ортодонтичне лікування зубів: елайнери та брекет-системи для виправлення прикусу

Виправлення прикусу чи викривлення зубів — проблема не нова і не виняткова.

На перший погляд, це питання естетики, і можна поставитися до нього, як до дрібного недоліку або навіть милої «неправильності».

Однак все не так просто, і наслідки залежать від ступеня і виду деформації зубного ряду:

  • зростає загроза карієсу;
  • значний ризик захворювання на пародонтит, в тому числі хронічний;
  • порушення природного процесу пережовування їжі, та, як наслідок, проблеми шлунково-кишкового тракту;
  • можливі візуальне зміщення щелепи й асиметрія обличчя;
  • дорослим, при наявності нерівного зубного ряду, набагато складніше проводити ортодонтичне лікування, встановити імпланти чи протези;
  • не виключене ускладнене ковтання;
  • люди з деформованими зубами частіше страждають від ЛОР-захворювань.

 

Корекція зубного ряду й установка брекет-системи у дітей

Звісно, найлегше виявити проблему в дитинстві, й оптимальним для виправлення прикусу вважається вік від 5 до 11 років. Тому ми наполегливо рекомендуємо батькам не нехтувати регулярними візитами до дитячого стоматолога.

Юним пацієнтам наші лікарі-ортодонти пропонують знімні конструкції: їх можна носити цілодобово або знімати під час їжі, чищення зубів і на ніч.

Дітям з молочним або змінним прикусом рекомендується застосовувати профілактичні заходи, які дозволять нормалізувати функцію м'язів, «відповідальних» за формування щелепних кісток, а також допоможуть усунути шкідливі звички.

Йдеться про знімні ортодонтичні апарати (необхідно носити 14 годин на добу) і про багатофункціональні трейнери (використовують вночі й три години вдень.)

 

Ортодонтичне лікування дорослих

Спеціалісти «Дантист&Ко» допоможуть вирівняти ваші зуби за допомогою традиційної брекет-системи або складніших сучасних конструкцій.

Ми можемо запропонувати вам різні системи рішення як за способом кріплення (всередині або зовні щелепи), так і за матеріалами (металеві, керамічні, пластмасові, самолігуючі, сапфірові тощо.)

Наші лікарі-ортодонти нададуть вам необхідну допомогу:

  • виправлять прикус і неправильне положення зубів;
  • здійснять попередню підготовку (усунення небажаного зсуву або нахилу зубів);
  • проведуть ортодонтичне лікування пацієнтів з дефектами зубних рядів, ускладненими зубощелепними деформаціями.

Ще один варіант для пацієнтів з порушенням прикусу — прозорі елайнери або так звані «невидимі брекети». Це спеціальний набір полімерних знімних апаратів, що змодельовані для кожного конкретного пацієнта.

Залежно від ситуації, виправлення прикусу за допомогою елайнерів займає від 6 місяців до 2 років, і носити їх потрібно постійно, знімаючи тільки для прийому їжі та чищення зубів.

Капи, як правило, носять парно: для верхньої та нижньої щелепи. Практично невидимі, вони повністю закривають зуби пацієнта та коригують положення зубів, поступово «переміщаючи» їх у більш правильне положення.

А коли результат досягнутий і елайнери зняті, лікар-ортодонт надійно фіксує зуби в правильному положенні за допомогою спеціальних ретейнерів.

Ми маємо в своєму розпорядженні всі необхідні можливості та засоби для виправлення прикусу чи викривлення зубів. Фахівці «Дантист&Ко» мають великий досвід ортодонтичного лікування найскладніших патологій і пацієнтів різного віку.

Ваша посмішка буде прекрасною!

Записатись на прийом

Відправте Ваші дані і наші адміністратори зв’яжуться з Вами найближчим часом