УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Професійне чищення зубів у стоматолога — над’ясеневий скейлінг зубів

Гігієна порожнини рота забезпечує здоров'я та гарне самопочуття, тому з дитинства нас вчать чистити зуби вранці та ввечері. Окрім домашнього догляду, необхідно відвідувати стоматолога мінімум двічі на рік.

Професійне чищення зубів у стоматолога допоможе впоратися із завданням непосильним звичайній зубній щітці:

  • видалення залишків їжі з міжзубних проміжків;
  • зняття нальоту та каменів із зубів;
  • усунення бактеріальних відкладень і токсинів;
  • шліфування та полірування поверхні зубів.

Профілактика та лікування

Над’ясеневий скейлінг зубів (англ. Scaling - «зняття накипу») з'явився в стоматологічних клініках Києва недавно, але стрімко завойовує популярність завдяки своїй ефективності.

Дана послуга полягає у видаленні з коронкової частини зубів твердих і м'яких відкладень. Потім, за допомогою піскоструменевого апарату Air Flow, зубну поверхню остаточно очищають, доводячи її до бездоганної гладкості. Це попереджує утворення нової плівки. На завершення проводять полірування особливими фторовмісними пастами, що створюють додатковий захист і надають зубам блискучий вигляд.

У центрі стоматології та естетики «Дантист&Ko» ця процедура представлена в повному обсязі та користується попитом серед наших пацієнтів.

Вона проводиться за допомогою медичного (ручного) способу або ультразвукового (апаратного скейлера).

Фахівці вважають, що найсильніший і тривалий ефект дає їх комбінація. Однак слід пам'ятати, що для застосування апаратного скейлера існують деякі протипоказання. Тому лікарі нашої клініки спершу проводять необхідне всебічне обстеження, після чого складають оптимальний план лікування.

Професійне чищення зубів – це і гігієнічна необхідність, і засіб профілактики захворювань ясен і порожнини рота в цілому.

Скейлінг зубів дає дуже гарні результати на ранній стадії захворювання ясен – гінгівіт. Він ефективний і як інструмент попередження та лікування пародонтиту, який розвивається тривалий час та може вимагати залучення хірурга. А за допомогою скейлінга можна уникнути складного оперативного втручання. До того ж його рекомендують проводити перед установкою брекет-систем і протезуванням зубів для досягнення кращого результату.


Коли необхідно звернутися до лікаря?

Прихильники «стоматологічної культури» приходять в нашу клініку для профілактичного огляду кожні півроку. Але є люди, які звертаються до лікаря лише при гострій необхідності. Такий підхід до власного здоров'я неправильний, оскільки ознаки захворювань порожнини рота можуть деякий час бути відсутніми або слабо виражатися. Тому при появі неприємного запаху в роті, набряку і кровоточивості ясен, їх почервоніння і відчуття свербежу або печіння навколозубних тканин необхідно записатися на прийом до стоматолога.

Досвідчені фахівці «Дантист&Ko» виявлять захворювання на початковій стадії, попередять його розвиток і переростання в складну форму за допомогою швидкої та безболісної процедури над’ясеневий скейлінг зубів.

Не відкладайте профілактичний огляд на потім, проходьте періодичну професійну чистку зубів, і проблеми порожнини рота не застануть вас зненацька.

Записатись на прийом

Відправте Ваші дані і наші адміністратори зв’яжуться з Вами найближчим часом