УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Гнатологія та лікування дисфункцій СНЩС в Києві

Як показує практика, багато клієнтів, котрі вперше звернулися в «Дантист&Ко», приходять до нас із сумним досвідом – практично у кожного з них після протезування чи установки пломби виникали ускладнення. У більшості випадків таким пацієнтам необхідна консультація гнатолога.

До цього фахівця також потрібно звертатися, якщо зубний біль не відпускає, а очевидних його причин нібито й немає.

Іноді він пов'язаний з проблемами хребта, неправильним диханням, нездоровим способом життя. І, навпаки, причинами болю в ногах і комірцевій зоні, мігрені, шуму у вухах можуть бути не тільки остеохондроз або зміна тиску, а й дисфункція СНЩС (скронево-нижньощелепного суглоба).

Буває, людина не звертає уваги, як міцно стискає зуби та напружує жувальні м'язи під час стресу. В результаті зуби стираються і розхитуються, через защемлення нерва виникає біль, що призводить до неможливості нормально жувати або навіть відкрити рот.

Гнатолог знає відповідь на запитання, чому наша щелепна система дала збій, і наскільки він серйозний.

Завдяки саме цим знанням фахівець може поставити максимально точний діагноз, а його колеги (хірург, ортопед, ортодонт) провести хірургічну операцію, виправити прикус або виготовити протез, який ви носитимете без ускладнень.

Гнатологія – нова галузь стоматології, що вивчає функціонування зубощелепної системи. Вона працює на стику нових напрямків (остеопатії, кінезіології) та вже традиційних (отоларингології та неврології).

Пам'ятайте: якщо лікування проведено правильно, а реставрація виконана бездоганно, вам не доведеться «звикати» до пломби чи протеза, відчувати дискомфорт і незручність.

Як часто потрібно відвідувати гнатолога?

Регулярно – немає необхідності. Але якщо виникають неприємні симптоми, зверніть на них увагу свого дантиста, і він вирішить, чи потрібна вам спеціальна консультація.

Не ігноруйте тривожні симптоми:

  • біль у м'язах обличчя, шиї, плечей;
  • часте «закладання» вух або шуми;
  • відчуття незручності при змиканні зубів після огляду порожнини рота;
  • поклацування в щелепі та суглобах біля вух;
  • скрипи зубами по ночах.

 

На прийомі у спеціаліста

У чому індивідуальні особливості вашої щелепної системи? Щоб відповісти на це запитання, поставити діагноз і скласти план лікування, стоматолог-гнатолог проводить комплексну функціональну діагностику та рентгенографію.

Усунути дискомфорт і відновити правильне положення щелепи допоможе шинотерапія. Капи і трейнери лікар призначає пацієнтові до або після установки протеза – вони допоможуть нормалізувати роботу м'язів.

У роботі над протезом ортопед і ортодонт також взаємодіють з гнатологом, щоб рівномірно розподілити навантаження на щелепи, пацієнтові було комфортно, а краса і функціональність не сперечалися один з одним.

Зверніть увагу! Капи і трейнери допоможуть зробити процес ортодонтичного лікування ефективним і комфортним.

В першу чергу це стосується маленьких пацієнтів. Саме ортопед-гнатолог допоможе виявити проблему, вчасно відновити м'язовий тонус і попередити можливі викривлення.

Колись вважалося, що скупченість зубів є неминучим наслідком вузької щелепи дитини. Насправді, щелепи можуть адаптуватися у разі, коли ніщо не перешкоджає їхньому росту. А ось дисфункція м'язів здатна гальмувати розвиток зубощелепної системи, тоді доведеться розширювати їх за допомогою комплексного лікування або брекетів.

Щоб знайти гнатолога в Києві, достатньо звернутися в Центр стоматології та естетики «Дантист&Ko».

Наші фахівці завжди готові допомогти вам!

Записатись на прийом

Відправте Ваші дані і наші адміністратори зв’яжуться з Вами найближчим часом