УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Виготовлення керамічних коронок на цирконієвій основі (каркаси з цирконію)

Цей матеріал порівнюють з «білим золотом» — за його незаперечні переваги.

Він відмінно підходить для відновлення як жувальних, так і передніх зубів — це можуть бути і коронка для одного зуба, і «довга» ортопедична конструкція.

Більш того, його застосовують для протезування на імплантатах.

Легкий і міцний цирконієвий каркас виготовляють методом комп'ютерного фрезерування, а потім наносять керамічне облицювання, домагаючись анатомічної форми вироби і максимальної схожості з прозорістю і кольором натуральних зубів.

 

Переваги та достоїнства каркасів з цирконію:

  • естетика та схожість зі справжніми зубами;
  • сучасні комп'ютерні технології (сканування опорного зуба) забезпечують точність виготовлення і герметичність прилягання каркаса. А це означає, що ви уникаєте ризику проникнення мікроорганізмів і інфекції під керамічну коронку;
  • це гіпоалергенний матеріал, який жодним чином не впливає на організм;
  • по міцності вони не поступаються традиційній металокераміці, а за деякими параметрами — перевершують її.

Тому, при дотриманні нескладних правил догляду за порожниною рота, такий протез прослужить вам дуже довго.

  • швидка адаптація і відсутність дискомфорту для пацієнта — наприклад, ви не будете відчувати неприємні відчуття, приймаючи гарячу або холодну їжу, оскільки діоксид цирконію має низьку теплопроводність;
  • вартість цирконієвих виробів цілком виправдана: термін їх служби значно перевершує традиційні рішення, вони не вимагають заміни або регулярного шліфування.

Для виготовлення протезів на каркасі з діоксиду цирконію застосовують комп'ютерну технологію CAD/CAM, яка забезпечує бездоганну точність результату.

Зверніть увагу: всі процедури проходять для пацієнта абсолютно безболісно (ефективне знеболення в разі необхідності) і безпечно.

Попередньо фахівець проводить діагностику і санацію порожнини рота, а також гігієнічну чистку зубів.

 

Виготовлення протеза проводиться в кілька етапів

Після лазерного сканування поверхні моделі отримані дані перетворюються в цифрове зображення — на його основі створюється цифрова модель каркаса, яка передається на фрезерний верстат.

На завершальному етапі із заготовки діоксиду цирконію виточується каркас виробу.

Після примірки та підбору кольору майбутнього зуба каркас покривають спеціальною керамічною масою, готовий протез ще раз обпалюють — і встановлюють в порожнині рота пацієнта.

Щоб керамічна коронка на основі діоксиду цирконію служила вам довго, а ви відчували себе комфортно, уважно і дбайливо доглядайте за порожниною рота — після їжі не забувайте використовувати ополіскувачі, видаляти залишки їжі з міжзубних проміжків і в місцях контакту ясен з протезом, а також відмовтеся від зубних паст з високою абразивністю.

Незважаючи на те, що технологія виготовлення коронок автоматизована, результат процесу багато в чому залежить від професіоналізму фахівців.

Досвідчені лікарі Центру стоматології та косметології «Дантист&Ко» нададуть вам всі необхідні консультації та підберуть оптимальний варіант протезування з урахуванням ваших індивідуальних особливостей і вимог.

Записатись на прийом

Відправте Ваші дані і наші адміністратори зв’яжуться з Вами найближчим часом