УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Виготовлення керамічних пресованих коронок

Естетика та практичність - такі основні переваги безметалевої кераміки (металевий каркас відсутній - звідси і назва цього виду реставрації).

Вона з'явилася відносно недавно - в кінці минулого століття, як відповідь на бажання людей мати не просто міцне, надійне, але і красиве рішення.

На відміну від металокераміки, у кераміки безметалевої відсутній металевий каркас і, що дуже важливо, виглядає природньо протягом усього терміну використання і при будь-якому освітленні.

Світлопропускна здатність і кольорова гамма матеріалу дозволяють добитися максимальної ідентичності з рідними зубами або скорегувати колір за бажанням пацієнта (якщо мова йде про зону посмішки).

Тому металеву кераміку можна впевнено назвати респектабельним і репутаційним матеріалом.

 

Переваги керамічних пресованих коронок

 

Але, поряд з естетичними чеснотами, пресовані коронки мають і безперечні функціональні переваги:

* вони біологічно інертні, тому не провокують жодних алергічних реакцій, не вбирають запахи, не виділяють шкідливі речовини, не викликають патологічних змін слизової оболонки порожнини рота;

* мають ідеальну біологічну сумісність з тканинами організму, а тому і малий період адаптації;

* дозволяють максимально зберегти живі тканини (немає необхідності видаляти нерв), бо коронки тонше металокерамічних, і щільно прилягають до зуба завдяки використанню спеціального цементу;

* міцність, що перевершує металеві сплави, і надійність - при легкості конструкції (без металу);

* тривалий термін використання.

 

Показання до установки керамічних пресованих коронок

 

Безметалеві коронки - ідеальне рішення, якщо:

* пошкоджена емаль;

* необхідно усунути естетичні дефекти передніх зубів (рекомендуємо пресовані порцелянові коронки або пошарове нанесення порцелянової маси);

* треба буде відновити поодинокі зубні сегменти;

* потрібно виготовити мостоподібний протез - для відновлення кількох відсутніх зубів (рекомендуємо цирконієві коронки);

* інші матеріали викликають у пацієнта алергічні або інші небажані реакції.

Відносним протипоказанням для використання безметалевих коронок може бути тільки істотний дефект зубного ряду, глибокий прикус, мала висота зубів і ознаки бруксизма (скрегіт зубами).

 

Процес протезування пресованої керамікою

 

Як і будь-яке протезування, встановлення безметалевих коронок в Центрі стоматології та естетики «Дантист&Ко» починається з підготовки ротової порожнини.

Лікар має вилікувати всі зуби, які цього потребують, замінює неякісні пломби і обточує зуби, що потребують протезування, на товщину кераміки, з якої складається протез.

Після цього робляться відбитки щелеп пацієнта, за якими пізніше зубний технік виготовить коронки.

Протягом всього періоду виготовлення коронок, пацієнт носить тимчасові, які йому встановлює лікар.

Постійні коронки пресують відповідно до відбитків, покривають глазур'ю, шліфують і фарбують природнім кольором емалі пацієнта.

Фарбування зазвичай виконується пошаровим нанесенням керамічної маси з подальшим випалюванням, тому ви можете не хвилюватися, що коронки з роками змінять колір.

Звертаючись до Центру стоматології та естетики «Дантист&Ко», можете бути впевнені - лікар знайде найкраще для вас рішення, завдяки якому ви багато років будете радувати оточуючих гарною посмішкою.

Записатись на прийом

Відправте Ваші дані і наші адміністратори зв’яжуться з Вами найближчим часом