УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Воскове моделювання зубів (Wax up)

Ваш комфорт, повна функціональність і естетичний вигляд — таким повинен бути якісний протез, який прослужить довго та надійно.

У Центрі стоматології та естетики «Дантист&Ko» працює власна лабораторія, тому ми гарантуємо відмінний результат відновлення зубного ряду.

Наш принцип поєднання естетики та повної функціональності визначає підхід фахівців до вирішення найскладніших завдань лікування та реставрації.

Будучи клінікою сучасної стоматології, ми використовуємо самі передові методики, і Wax Up — одна з них.

Лікар знімає діагностичні відтиски і виготовляє з воску модель ортопедичної конструкції.

У такий спосіб він оцінює прикус та інші індивідуальні особливості пацієнта, і на основі цієї інформації складає програму протезування з урахуванням конкретних даних.

Моделювання в артикуляторі надалі дозволить налагодити повноцінний процес жування.

 

Воскове моделювання зубів має ряд переваг:

  • точне виготовлення протезів з урахуванням індивідуальних нюансів;
  • відсутнє зачіпання сусідніх зубів;
  • носіння протезів не викликає дискомфорт у пацієнта;
  • при необхідності можна провести коригування на початковому етапі;
  • мінімальний термін звикання до протезів;
  • відмінний результат.

Силіконова матриця, виготовлена за методикою Wax Up, є об'ємною моделлю реставрації. Вона дає можливість продемонструвати форму та розмір зубів, пояснити всі особливості лікування та протезування. Завдяки цьому досягається максимальне взаєморозуміння між лікарем і пацієнтом.

Воскове моделювання зубів також необхідне для корекції оклюзії при реабілітації прикусу за допомогою коронок або вінірів, при проблемах із скронево-щелепним суглобом.

Щоб змоделювати траєкторію руху щелеп використовується лицьова дуга-пластина. Вона кріпиться в області вух і фіксує роботу СНЩС. На основі отриманих даних виготовляється модель зубного ряду для демонстрації пацієнту. Крім візуалізації майбутньої посмішки, ми використовуємо конструкції Mok Up. Фахівцю знадобиться не більше півгодини, щоб у вашій присутності створити тимчасові коронки з пластмаси або композиту. Для цих цілей він використовує силіконовий ключ, за допомогою якого лікар-ортопед контролює обсяг обробки тканини зуба. Це дає можливість уникнути необґрунтованого травматизму, як було раніше, а також контролювати роботу скронево-нижньощелепного суглоба.

Новий метод дозволяє пацієнту відчути на собі конструкцію, максимально наближену до постійних зубних протезів, і внести необхідні корективи.

Якщо йдеться про протезування на імплантах з подальшим негайним навантаженням, виготовлення шаблонів, коронки або мостовидного протезу, тоді воскове моделювання зубів Wax Up  — оптимальне рішення.

Центр стоматології та естетики «Дантист&Ko» піклується про вас і пропонує сучасні послуги.

Наші висококваліфіковані фахівці підготують тимчасові конструкції, а також проведуть реставрацію швидко і точно.

 

З нами ви знову матимете гарну посмішку!

Записатись на прийом

Відправте Ваші дані і наші адміністратори зв’яжуться з Вами найближчим часом