УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Діагностика та лікування зубів (діагностика порожнини рота, 3D-діагностика зубів)

Сучасна стоматологія та косметологія може виправити найскладніші дефекти порожнини рота, але для початку потрібно визначити реальний стан здоров'я та намітити шляхи лікування.

Для цього знадобиться діагностика зубів і ясен.

«Дантист&Ко» має весь необхідний інструментарій і лабораторну базу, щоб оперативно провести первинний огляд і зробити максимально точно додаткові клініко-функціональні дослідження.

Ми цінуємо ваше здоров'я та час, а також дорожимо своєю професійною репутацією, тому зацікавлені в тому, щоб план лікування був оптимальним і ефективним.

Для всебічної діагностики та лікування зубів в нашій клініці використовуються різні високотехнологічні методики із застосуванням інноваційного обладнання:

* Комп'ютерна томографія (КТ) – «золотий стандарт» діагностики порожнини рота.

На тривимірному рентгенівському знімку фахівець бачить цілісну картину проблемної ділянки, що дозволяє йому розробити оптимальну програму лікування.

КТ – безпечний (променеве навантаження можна порівняти з багатогодинним перельотом на авіалайнері) та комфортний для пацієнта інструмент, який допомагає оцінити стан і об'єм кістки, віртуально «встановити» імпланти максимально точно, змоделювати їх розташування в порожнині рота і в кістці з урахуванням всіх анатомічних особливостей пацієнта.

3D-дослідження є незамінним при лікуванні зубів, оскільки лікар отримує повну інформацію про кореневу систему та наявність запалень в кістці, їхні точні розміри та локалізацію.

* Панорамний знімок зубів і СНЩС – оглядовий знімок, який дає необхідну інформацію про тверді та м'які тканини, положення зубів у порожнині рота і в кістці, про наявність запальних процесів.

* Телерентгенографія (ТРГ) – допомагає визначити особливості будови кісток черепа та лицьової частини, розміри і взаєморозташування щелеп, проаналізувати розвиток росту кісток лицьового скелета, локалізацію проблем і простежити за динамікою ортодонтичного лікування.

ТРГ дає інформацію різнопрофільним спеціалістам, які беруть участь в процесі лікування.

Вона незамінна при визначенні індивідуального прикусу, ступеня стертості зубів і необхідності відновлення їх оптимальної висоти.

Це один з базових знімків, на які орієнтуються стоматологи на різних етапах спілкування з пацієнтом.

* Збір скарг і анамнезу, заповнення клініко-функціональної анкети – важлива частина діагностичного обстеження, під час якої лікар заповнює електронну картку пацієнта.

У ній відображені всі алергічні реакції, непереносимість препаратів, супутні захворювання, інформація про які необхідна фахівцям на етапах стоматологічної реконструкції, а при наявності частих головних болів заповнюється додаткова анкета, адже ця проблема може бути пов'язана з порушенням прикусу та зміною оптимальної висоти між щелепами.

* Діагностичні моделі – гіпсові копії зубів/ясен пацієнта, на яких лікар може роздивитися положення зубів зі всіх боків, їхню форму та нахил.

* Аналіз моделей щелеп в артикуляторі – апаратна методика, яка дозволяє лікарю відтворити різноспрямовані рухи нижньої щелепи, побачити, як контактують зуби пацієнта, оцінити правильність цих рухів і контактів, а також необхідність їх коригування, щоб попередити подальше стирання зубів.

* Заповнення пародонтологічної карти – лікар оцінює стан тканин навколо зуба, їхній об’єм, прикріплення до кістки, фіксує ділянки кровоточивості ясен.

* Апарат BioJVA дозволяє відстежити зміни (патології) нижньощелепного суглоба.

* Конділографія (аксіографія) – ще один метод діагностики порожнини рота, за допомогою якого фіксується траєкторія й обсяг руху нижньої щелепи.

Він дає інформацію для налаштування артикулятора (приладу, що імітує рухи щелепи).

Конділографія незамінна при відновленні зубних рядів, оскільки дозволяє з математичною точністю розрахувати положення та кути горбів майбутніх конструкцій.

* Фотостатичний аналіз – проводиться з використанням спеціальних дентальних фотоапаратів, спалахів і відбивачів, що дозволяє естетам розглянути найдрібніші деталі, передати їх зубним технікам для гармонійного відновлення всієї системи.

Ця процедура фіксує початок процесу лікування, дозволяє оцінити пропорції обличчя, а також твердих і м'яких тканин.

Фотостатичний аналіз проводять на всіх етапах лікування.

Він зберігається в картці пацієнта, що дозволяє контролювати динаміку відновлення зубо-ясеневої та зубо-лицьової естетики.

* T-SCAN – апарат дає змогу оцінити послідовність і силу контактів зубів при різних рухах щелепи, запобігти утворенню відколів коронок і горбів зубів, а також мінімізує процес адаптації до нових конструкцій в порожнині рота, дозволяючи лікарю зробити їх «непомітними» для пацієнта.

* Воскове моделювання (Wax-Up) – використовують для попереднього моделювання з воску форми та розміру майбутніх керамічних реставрацій.

Ви зможете уточнити всі нюанси і подивитися, як виглядатимуть реставрації безпосередньо у вашій ротовій порожнині.

Також наш медичний центр оснащений всією необхідною сучасною технікою для проведення 3D-діагностики зубів: сканування моделей щелеп, комп'ютерне моделювання, друк на 3D-принтері тимчасових і постійних конструкцій. Це значно підвищує точність робіт – до мікронів.

Важливо!

При складанні плану лікування лікар обумовлює з пацієнтом всі процедури втручання та погоджує варіант надання медичної допомоги.

Після цього укладається Договір на надання стоматологічних послуг.

Пацієнт отримує вичерпну інформацію про заплановані процедури, їхні особливості та вартість.

Діагностика та лікування зубів і ясен проводиться тільки після підписання пацієнтом Інформаційної згоди.

Виклик пацієнта для повторного огляду і додаткового контролю здійснюється в індивідуальному порядку.

Записатись на прийом

Відправте Ваші дані і наші адміністратори зв’яжуться з Вами найближчим часом