УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Публікації

Лікування захворюваннь тканин пародонту

Лікування захворюваннь тканин пародонту

Дуже часто в рекламних роликах чи друкованій рекламі ми чуємо загадкову назву — захворювання пародонту, профілактика, хірургічні та комплексні методи його лікування та ін. Спробуємо розібратися з цим поняттям та всіма супутніми питаннями.

Пародонт — це м'які тканини, які оточують зуби, відповідно, пародонтит...

Імпланти Alpha Bio, огляд імплантів

Імпланти Alpha Bio, огляд імплантів

Кожен з нас, хоча б раз, чув позитивні відгуки про ізраїльську медицину, яка славиться найсучаснішими методиками та навичками фахівців. Уже понад 25 років ізраїльська компанія Alpha Bio Tec випускає якісні та доступні за ціною зубні імплантати Alpha Bio.

Alpha Bio — це одні з найпоширеніших ортопедичних конструкцій в...

Складне видалення зубів

Складне видалення зубів

Сучасна стоматологія спрямовує всі свої ресурси на збереження здоров'я зубів. Існує безліч методів, за допомогою яких можна вилікувати та зберегти уражені хворобою зуби. Але, на жаль, в деяких випадках доводиться вдаватися до видалення абсолютно здорових зубів. Причиною таких радикальних заходів є атиповий ріст. У стоматологічній практиці, з...

Як лікують передні зуби

Як лікують передні зуби

Кожен з нас має досвід відвідування стоматології та, практично, кожен панічно боїться цих повторів. Ми намагаємося максимально відкладати зустрічі зі стоматологом, оскільки лікують передні зуби або здійснюють будь-які інші маніпуляції вони не найприємнішим чином.

При цьому, кожна доросла людина прекрасно знає, що регулярні походи до...

Естетична реставрація зубів — що це

Естетична реставрація зубів — що це

Чи відчували Ви коли-небудь якусь незручність, побоювання щиро посміхатися для фото або при спілкуванні через недосконалість своєї посмішки? Від цього комплексу Вас може повністю позбавити естетична реставрація зубів. Це сучасний метод відтворення естетичної форми, структури та блиску зубів за допомогою композитних пломбувальних матеріалів....

Зуби мудрості: лікувати чи видаляти?

Зуби мудрості: лікувати чи видаляти?

У стоматологічній практиці досить поширеною є дилема — зуби мудрості — лікувати чи видаляти. Ці зуби, по суті, не виконують ніяких функцій, знаходяться в важкодоступних місцях, вони мають глибоке коріння, тому проводити лікування досить складно.

При таких показаннях, здавалося б, відповідь на питання: «Зуб мудрості лікувати чи видаляти...

Болить зуб після видалення нерва, що робити?

Болить зуб після видалення нерва, що робити?

Якщо у Вас болить зуб після видалення нервів, констатуйте, як довго це триває. Вам обов'язково потрібно звернутися до фахівця, попри на всю нелюбов до стоматологічних кабінетів, якщо біль триває довше 5-ти днів. Терпіти біль і сподіватися, що все пройде — це те, чого робити, точно не варто!

Оскільки мова йде про внутрішній процес, першу...

Що таке правильна гігієна порожнини рота

Що таке правильна гігієна порожнини рота

У сучасному суспільстві питання гігієни є дуже важливим. Поряд з доглядом за тілом знаходиться і правильна гігієна порожнини рота. Вона має на увазі комплекс повсякденних домашніх заходів, які сприяють здоров'ю ясен і зубів, а також забезпечують свіжість подиху.

У стоматології гігієна порожнини рота і дотримання її правил, вважаються...

Лікування кровоточивості ясен

Лікування кровоточивості ясен

Лікування кровоточивості ясен — це ряд маніпуляцій, спрямованих на з'ясування причини і усунення захворювання, яке її викликає, оскільки сама по собі кровоточивість ясен є симптомом, а не хворобою.

Якщо кілька днів поспіль простежується кровоточивість ясен, і вона супроводжується болем, потрібно обов'язково звернутися...

Складне видалення зуба мудрості

Складне видалення зуба мудрості

Складне видалення зуба мудрості передбачає операцію із застосуванням спеціальних інструментів і засобів. Дуже часто, через брак місця, зуби мудрості починають рости неправильно — горизонтально. При зверненні пацієнтів з питанням: «Що робити, якщо зуб росте горизонтально і сильно травмує внутрішню сторону щоки» — стоматологи зазвичай...

Сторінки:123456
Ви відвідували стоматолога останні 6 місяців?

Якщо вчасно не виявити карієс, це може закінчитись ускладненнями.
Залиште свій номер телефона для безкоштовної консультації.