УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Публікації

Болить зуб після видалення нерва, що робити?

Болить зуб після видалення нерва, що робити?

Якщо у Вас болить зуб після видалення нервів, констатуйте, як довго це триває. Вам обов'язково потрібно звернутися до фахівця, попри на всю нелюбов до стоматологічних кабінетів, якщо біль триває довше 5-ти днів. Терпіти біль і сподіватися, що все пройде — це те, чого робити, точно не варто!

Оскільки мова йде про внутрішній процес, першу рекомендацію, яку Вам дасть фахівець, щодо того, що робити, якщо болить зуб після видалення нерва — це зробити рентгенівський знімок. На підставі рентгенівського знімка доктор може встановити причину, чому болить зуб після видалення нерва, що робити та як усунути цей неприємний симптом.

З яких причин може боліти зуб після видалення нерва

Іноді пацієнти цікавляться, чи може боліти зуб після видалення нерва, адже нервові закінчення вже вважаються мертвими? Насправді є багато причин, за якими пацієнт може відчувати біль. Їх можна умовно розділити на:

  • природні;
  • професійні;
  • та специфічні причини.

Якщо мова йде про природну причину болю, то вона буде присутня у кожного пацієнта. Річ у тім, що робити видалення нерва неможливо без порушення цілісності тканин ясен, тому, коли закінчується дія анестезії, пацієнт відчуває ниючий біль.

Низька якість надання стоматологічних послуг — професійний біль, також є відповіддю на питання, чи може боліти зуб після видалення нерва. Якщо стоматолог порушив технологічні норми, то єдине що залишається робити пацієнту — це звернутися до іншого лікаря, який все виправить.

Специфічний біль виникає у пацієнта як результат алергічної реакції на один зі складових елементів пломби. Прибрати її можна тільки заміною пломби з іншого матеріалу.

Як довго болить зуб після видалення нерва

Як довго болить зуб після видалення нерва, та як позбавитись болюЩе одне з поширених питань — як довго болить зуб після видалення нерва? Якщо біль триває кілька днів після процедури — це нормально. Швидше за все, зуб болить після видалення нерва через травму м'яких тканин. Як довго триватиме це неприємне відчуття, залежить від швидкості загоєння, а також дотримання пацієнтом профілактичних рекомендацій. Біль може відчуватися як постійна, так і виникати при натисканні, наприклад під час їжі. Перші 3 дні вона не є причиною для паніки, оскільки відбувається природне загоєння.

Як себе вести та що робити залежить від того, як довго болить зуб після видалення нерва. Якщо біль не зменшується довше 5-ти днів, то потрібно негайно звернутися до фахівця, оскільки, без його участі Вам не обійтися.

Як позбутися від болю в зубі після видалення нерва

Перші дні пацієнтові, можливо, знадобляться болезаспокійливі препарати, щоб заглушити біль в зубі після видалення нерва. Крім того, після процедури стоматолог озвучує, як довго приблизно можуть тривати больові відчуття, і рекомендує кожному пацієнтові робити полоскання ротової порожнини розчином солі та йоду або іншими розчинами.

Рецепт розчину:

  • 8 крапель йоду;
  • чайна ложка морської або звичайної солі;
  • склянка теплої води.

Розчин потрібно утримувати біля вогнища болю. Якщо процедура видалення пройшла вдало, то через добу біль в зубі після видалення нерва починає слабшати.

Ви відвідували стоматолога останні 6 місяців?

Якщо вчасно не виявити карієс, це може закінчитись ускладненнями.
Залиште свій номер телефона для безкоштовної консультації.