УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Публікації

Складне видалення зуба мудрості

Складне видалення зуба мудрості

Складне видалення зуба мудрості передбачає операцію із застосуванням спеціальних інструментів і засобів. Дуже часто, через брак місця, зуби мудрості починають рости неправильно — горизонтально. При зверненні пацієнтів з питанням: «Що робити, якщо зуб росте горизонтально і сильно травмує внутрішню сторону щоки» — стоматологи зазвичай рекомендують видалення складного зуба мудрості.

Також складне видалення зуба мудрості у вигляді операції необхідно і при інших показаннях:

  • ззуб прорізався не в повному обсязі;
  • видно викривлення кореня;
  • в зубі сформувалося кілька коренів;
  • зуб зрісся з щелепною кісткою;
  • утворилася кіста;
  • потрібно видалити корінь.

Видалення складного зуба мудрості проводить фахівець стоматолог-хірург під місцевою анестезією. Після операції він консультує пацієнта про те, що потрібно робити для швидкого загоєння рани, що утворилася.

Що робити, коли зуб мудрості росте горизонтально?

У разі, коли зуб мудрості росте горизонтально, він шкодить всьому зубному ряду, давлячи на інші зуби і провокуючи їх скупченість. Також він може стати причиною появи доброякісних або злоякісних утворень, тому стоматологи рекомендують робити операцію з вирізання зубів мудрості з аномальним зростанням.

Дізнатися, що зуб мудрості росте горизонтально можна ще до того, як він проріжеться. Сучасне діагностичне обладнання дозволяє швидко, точно і за доступною ціною визначити анатомію зубного ряду і виявити всі розвинені патології.

Чим раніше пацієнт дізнається про нетипове зростання зуба, тим краще, так як проведення операції з видалення складного зуба мудрості простіше зробити коли корінь зуба ще не встиг розростися.

У будь-якому випадку, якщо у пацієнта з'явився привід для занепокоєння — рентген — це перше, що потрібно робити, коли зростає зуб мудрості.

Операція з видалення зуба мудрості

Операция по удалению зуба мудростиРентгенівський знімок дозволяє доктору оцінити ситуацію, спланувати хід операції, а також підготувати всі необхідні інструменти для того, щоб операція з видалення зуба мудрості пройшла успішно і без ускладнень.

Перш ніж почати безпосередньо вирізання зуба мудрості лікар вводить місцеву анестезію, щоб прибрати чутливість, далі йде надріз ясна скальпелем.
Іноді, щоб зробити вирізання зуба мудрості, який росте горизонтально, потрібно випиляти частину кісткової тканини для отримання доступу до кореня.

Попереднє розхитування зуба часто полегшує його видалення, але робити це потрібно обережно.

При горизонтальному розташуванні зуба видалення може заняти більше часу, так як хірургу знадобиться час для вилучення зламаних фрагментів.

Після того, як операція з видалення зуба мудрості завершена, хірург зашиває ясна.

Після проведення операції з видалення зуба мудрості, хірург зобов'язаний проконсультувати пацієнта про необхідні дії під час реабілітаційного періоду, пояснити що потрібно робити з ранами і набряками, призначити дату зняття швів, якщо ясна була зашиті не розчинним матеріалом.

Складне видалення зуба мудрості, ціни на видалення

Дуже часто анатомічно неправильний ріст, наприклад горизонтальний, не дозволяє вирівняти зуб, в такому випадку, єдино правильним рішенням залишається видалення зуба мудрості. Ціна на таке видалення буде вищою, в порівнянні з ціною на звичайне виривання інших зубів.

Ускладнений доступ до зубної одиниці, а також велике розростання кореня перетворює цю процедуру в складне видалення зуба мудрості. Ціна в значній мірі залежить від стану кореню, оскільки він може бути великим, рости вигнутим, в порівнянні з іншими молярами. Корінь може бути з'єднаний в пучок або мати форму віяла, тому буває дуже складно видалити зуб мудрості. Ціна також залежить від рівня стоматологічного центру і професійної кваліфікації стоматолога-хірурга.

Стоматолог-хірург в центрі стоматології та естетики «Дантист&Ко» прекрасно знає, що робити в кожному індивідуальному випадку і користується самими інноваційними розробками стоматологічної індустрії, при цьому ціна на послуги залишається комфортною.

Ви відвідували стоматолога останні 6 місяців?

Якщо вчасно не виявити карієс, це може закінчитись ускладненнями.
Залиште свій номер телефона для безкоштовної консультації.