УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Публікації

Що таке правильна гігієна порожнини рота

Що таке правильна гігієна порожнини рота

У сучасному суспільстві питання гігієни є дуже важливим. Поряд з доглядом за тілом знаходиться і правильна гігієна порожнини рота. Вона має на увазі комплекс повсякденних домашніх заходів, які сприяють здоров'ю ясен і зубів, а також забезпечують свіжість подиху.

У стоматології гігієна порожнини рота і дотримання її правил, вважаються одним з ключових чинників, які впливають на здоров'я зубів і тривалість їх якісного функціонування. Тому ставиться до дотримання саме правильної гігієни дуже важливо, інакше можна поплатитися ціною здоров'я або навіть повною втратою зубів.

Головне завдання, яке виконує правильна гігієна порожнини рота — це ретельне видалення залишків їжі. Згідно відгуків стоматологів, саме вони є причиною появи патогенних організмів, які викликають різні хвороби зубів і порожнини рота.

Що значить гігієна порожнини рота в стоматології

Гігієна порожнини рота в стоматології, крім домашніх процедур, має на увазі періодичну професійну участь. Справа в тому, що домашні маніпуляції, навіть якщо вони виконуються з дотриманням всіх правил, не можуть забезпечити повне очищення від мікробів. Тому стоматологи залишають рекомендаційні відгуки щодо професійного чищення. Спеціаліст стоматології застосовує сучасні інструменти і методи чищення порожнини рота з використанням препаратів, які підходять безпосередньо пацієнту.

Ефективна профілактика захворювань карієсу і пародонтиту (хвороби ясен) — з усім цим справляється правильна гігієна порожнини рота. Стоматологія повинна стати одним з установ для обов'язкового періодичного відвідування.

Судячи з відгуків стоматологів, своєчасний огляд дозволяє спеціалісту виявити ознаки хвороби і усунути їх до того, як вона завдасть відчутної шкоди здоров'ю зубів і ясен. Крім того, чим раніше буде помічена проблема, тим меншу ціну доведеться заплатити за її усунення.

Правила гігієни порожнини рота

Гігієнf ротаОтже, зубна щітка, зубна нитка, ополіскувач для рота, а також професійна чистка з необхідною періодикою — це чотири кити, на яких базуються правила гігієни порожнини рота.

Чищення зубів зубною щіткою повинно бути обов'язковою щоденною процедурою, що повторюється вранці і ввечері. Для того, щоб не допускати зародження мікроорганізмів на щітці, за відгуками стоматологів, її потрібно міняти приблизно кожні 4 місяці.

За правилами, після чищення щіткою потрібно очистити міжзубний простір за допомогою зубної нитки і завершити процедуру ополіскуванням рота спеціальним розчином. Дотримані правила гігієни порожнини рота значно зменшують ціну на послуги стоматології та дозволяють зберегти здоров'я зубів природним чином.

Професійна гігієна порожнини рота: ціни та відгуки пацієнтів

Однією зі складових правильного і повноцінного догляду є професійна гігієна порожнини рота, відгуки серед пацієнтів характеризують її як дуже ефективну і дієву процедуру.

Профілактика зубних захворювань, а також захворювань ясен, зниження бактеріального навантаження на порожнину рота, освітлення емалі зубів на 1-2 тони — все це робить професійна гігієна порожнини рота. Ціни на дану процедуру залежать від багатьох чинників, тому вони можуть відрізнятись. Інтенсивність відкладення зубного нальоту в кожному клінічному випадку диктує, як часто пацієнтові потрібна професійна гігієна порожнини рота, ціна, як правило, залежить і від методу проведення процедури. На сьогоднішній день існує кілька методик і різновидів апаратів, якими здійснюється гігієна порожнини рота.

Варто відзначити, що сучасною стоматологією забезпечується дуже якісна гігієна порожнини рота, відгуки пацієнтів відзначають безболісність процедури, а також високий медичний і естетичний ефект.

Ви відвідували стоматолога останні 6 місяців?

Якщо вчасно не виявити карієс, це може закінчитись ускладненнями.
Залиште свій номер телефона для безкоштовної консультації.