УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Iнновації

Цифровий дизайн посмішки (Естетична стоматологія, Digital Smile Design)

Цифровий дизайн посмішки (Естетична стоматологія, Digital Smile Design)

Ви хочете знати, як буде виглядати ваша посмішка після реконструкції зубного ряду, зміни форми, розміру і положення зубів, їх відбілювання?

Digital Smile Design допоможе вам в цьому.

Нові комп'ютерні технології дають можливість побачити кінцевий результат ще до початку реставрації зубів і лікування порожнини рота, обговорити з лікарем свої побажання та внести необхідні зміни.

Цифровий дизайн посмішки розробив життєрадісний бразилець Крістіан Кочман, щоб робити людей гарними та щасливими, з'єднавши в своїй розробці естетику та функціональність.

Команда «Дантист&Ко» також використовує передові розробки в області естетичної стоматології, серед яких програма Digital Smile System (DSS).

Digital Smile System

З її допомогою можна легко змоделювати посмішку та скласти план необхідних стоматологічних маніпуляцій (реставрація зубів, заміна старих коронок, установка вінірів, імплантація, протезування).

Це суттєво економить час, фінанси та дає можливість пацієнту брати безпосередню участь в проектуванні власного зовнішнього вигляду.

Ми запрошуємо вас до спільної творчості.

Як виконується індивідуальне моделювання посмішки?

Спочатку лікар-ортопед вислухає побажання пацієнта, а потім робить серію знімків-портретів (без посмішки, з посмішкою, в профіль і анфас).

Комп'ютерна програма на основі «правила золотого перетину» проводить аналіз DSD-фотографій і пропонує кілька варіантів цифрового дизайну посмішки, що ідеально підходять за фізіологічними й естетичним аспектам.

Клієнт може вибрати той макет, який йому найбільш до вподоби.

Далі до роботи підключається зубний технік.

Він створює з воску індивідуальну модель Wax-up, і стоматолог переносить її в ротову порожнину пацієнта за допомогою спеціальної технології Mock-up.

Це дає можливість «приміряти та протестувати» посмішку протягом деякого часу, щоб переконатися, чи підходить вона з точки зору комфорту та функціональності.

Після оцінки результатів пацієнту необхідно прийняти разом з лікарем рішення про те, який варіант – коронки, вініри та інші протезні конструкції – буде оптимальним для створення посмішки мрії.

Переваги Digital Smile Design:

* повна відповідність результата раніше розробленій моделі;

* можливість вибору бажаного кольору, форми та положення зубів;

* точний програмний аналіз дозволяє стоматологу відстежувати курс лікування на різних етапах і коригувати його при необхідності;

* швидка передача інформації в зуботехнічну лабораторію;

* взаєморозуміння між пацієнтом і лікарем щодо алгоритму проведення лікування, реставрації, протезування або імплантації для досягнення потрібного результата.

Відчути на собі єфективну дію естетичної стоматології може кожен.

Процедура індивідуального моделювання посмішки вимагає брати до уваги такі характеристики пацієнта, як вік, стать, особливості будови зубощелепної системи, риси обличчя.

Крім того важливо правильно підібрати робочий матеріал, з яким колір зубів, їх блиск і форма будуть близькі до натуральних, і тоді вони будуть гармонійно поєднуватися із зовнішнім виглядом людини.

Де проводиться цифровий дизайн усмішки?

Йдучи в ногу з часом, Центр стоматологи і естетики «Дантист & Ко» використовує інноваційну методику Digital Smile Design.

Вона демонструє результат після усунення різних проблем зубного ряду (нерівні та потемнілі зуби або їх відсутність, старі пломби), тому наші пацієнти спокійно сідають в крісло до фахівця, знаючи, що незабаром вони вийдуть з красивою голлівудською посмішкою.

Естетична стоматологія змінить ваше життя на краще.

Ви відкинете свої страхи та комплекси з приводу своєї зовнішності та будете посміхатися частіше.

Інновації

Ви відвідували стоматолога останні 6 місяців?

Якщо вчасно не виявити карієс, це може закінчитись ускладненнями.
Залиште свій номер телефона для безкоштовної консультації.