УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Публікації

Реставрація зубів вінірами

Реставрація зубів вінірами

Реставрація зубів вінірами — широковідомий в стоматології метод реставрації зубів. Він зарекомендував себе як ефективний спосіб надати посмішці природний естетичний вигляд, з мінімальним впливом на зуб, фото пацієнтів «до» і «після» процедури повністю це підтверджують.

Вставлення та фіксація спеціальних тонких накладок на зовнішній поверхні зуба — це і є реставрація вінірами.

Реставрація зубів вінірами виконується при наступних вроджених і набутих вадах:

 • Кривий або короткий розмір зубного ряду.
 • Діастема.
 • Зміна кольору емалі зуба або його відколу.
 • Недостатній тонус м'язів нижньої щелепи (установка і фіксація вінірів на жувальні зуби виконує роль ліфтингу).
 • Яснева посмішка (установка і фіксація вінірів відбувається разом з пластикою ясен).

Залежно від проблеми, реставрація вінірами має різну вартість. Фото результатів до і після процедури можна побачити нижче.

Навіщо потрібне препарування зубів під вініри?

Препарування зубів під вініри — це підготовчий етап, який здійснюється до установки і фіксації мікропротезів. По суті, це обточування зубів, що проводиться різними методами для можливості правильного встановлення та комфортного носіння вінірів. Препарування зуба є обов'язковою процедурою по ряду причин:

 1. Поверхня зуба не є ідеально рівною, а для максимальної фіксації, поверхні мікропротезів та зуба повинні ідеально прилягати одне до одного — це перша причина, по якій здійснюється препарування під вініри.
 2. Друга причина — необхідність зтоншення рідної емалі пацієнта перед реставрацією, щоб пацієнт відчував зубний ряд до і після процедури однаково. Незважаючи на те, що вініри дуже тонкі, фіксація без обточування своєї емалі (препарування), буде викликати дискомфорт у пацієнта.
 3. Реставрація зубів мікроротезами вимагає видалення пошкоджених ділянок зубних тканин, оскільки під незнімними конструкціями вони почнуть руйнуватися ще сильніше.

Завдяки сучасним технологіям, апаратам (лазер, ультразвук, повітряно-абразивний апарат, тунельне препарування, хімічні методи), а також знеболюючих засобів препарування зубів під вініри відбувається досить швидко і безболісно.

Вініри на криві зуби: фото до і після

Реставрація зубів: фото до та після установки вінірівВарто відзначити, що встановлення вінірів на криві зуби не вирішує ортодонтичну проблему, вони просто маскують дефект, перетворюючи зубний ряд в гарну посмішку. Вирівнювання зубного ряду максимально ефективно здійснюють брекети, але їх дія досить тривала, вартість висока, а носіння досить дискомфортне. Саме тому пацієнти дуже часто ставлять вініри на криві зуби. Фото зубного ряду «до» і «після» установки показують, що таке мікропротезування надійно приховує криві зуби — навіть з близької відстані неможливо розглянути присутність реставрації. Зуби мають красивий, природний, однотонний відтінок емалі, яка не дає відблисків на фото. Багато відомих особистостей світового рівня для естетичного оформлення свого зубного ряду вибрали саме вініри, як підтвердження цьому, можна знайти безліч фото, які демонструють криві зуби «до» і «після» реставрації.

Для того, щоб встановити вініри на криві зуби йде від декількох днів до місяця. Період проведення реставрації та її вартість залежать від складності клінічного випадку і різновидів мікропротезів.

У сучасній стоматології використовується два види вінірів — композитні і керамічні. Вартість композитних менша, ніж керамічних, але вони поступаються в міцності і довговічності. Крім того, керамічні вініри ідеально збігаються з рідною емаллю інших зубів, в той час як композитні можуть відрізнятися — але це грає роль, коли мова йде про реставрацію кількох зубів. У будь-якому випадку, на фото, посмішка як з композитними, так і з керамічними вінірами після установки виглядає неймовірною.

Фіксація і встановлення вінірів, вартість послуги

Встановлення та фіксація вінірів, фото до та післяБагато стоматологічних центрів пропонують таку послугу, як установка вінірів, але вартість реставрації в різних закладах різна, що обумовлено багатьма факторами:

 • різний тип матеріалів;
 • спосіб фіксації вінірів;
 • кваліфікація зубного техніка і ортопеда.

Також на вартість установки і фіксації вінірів впливає наявність попередніх процедур, таких як зняття зліпка для виготовлення індивідуальних пластин, вартість яких менша. Залежно від кількості зубів і типу матеріалу, з якого буде здійснюватися установка вінірів, вартість також коригується.

І все ж, якою б не була вартість установки вінірів, красива посмішка на Ваших фото коштує набагато більше!

Ви відвідували стоматолога останні 6 місяців?

Якщо вчасно не виявити карієс, це може закінчитись ускладненнями.
Залиште свій номер телефона для безкоштовної консультації.