УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Публікації

імплантологічний центр - історія

імплантологічний центр - історія

Історія виникнення імплантологічного центру сягає тих часів, коли в м.Києві успішно здійснював свою діяльність Інститут прогресивних стоматологічних технологій (ІПСТ), який займав провідне місце серед стоматологічних клінік в Україні.

Завдяки зручному розташуванню на вул. Хрещатик і якісному стоматологічному сервісу цей медичний заклад швидко завоював повагу і популярність у своїх пацієнтів.

Адже використання новітнього стоматологічного обладнання та інноваційних методик лікування завжди було відмінною рисою при здійсненні його діяльності.

У 2006 р. на базі Інституту прогресивних стоматологічних технологій (ІПСТ) був утворений імплантологічний центр, в створенні якого брали активну участь всі провідні лікарі ІПСТ.

Початкове наповнення його діяльності було зорієнтоване на надання послуг в області імплантології та використання імплантатів провідних світових виробників, але незабаром спеціалізація напрямків діяльності центру значно розширилася.

Центр став надавати комплекс послуг з орієнтуванням на сімейну стоматологію.

Адже коли в одному місці можуть обслуговуватися всі члени сім'ї - це зручно!

імплантологічний центр - історія

Спектр послуг, що надається імплантологічним центром, є вражаюче широким: імплантологія, парадонтологія, ортопедична стоматологія (протезування), незнімне і знімне протезування, лікування ясен, гігієна і профілактика в стоматології, ендодонтичне лікування.

Лікарі імплантологічного центру постійно підвищують свій професійний рівень, беручи участь в різноманітних стоматологічних семінарах, конференціях, курсах підвищення кваліфікації.

У свою чергу, багато наших лікарів самі читають лекції для відповідних фахівців в стоматології.

Сьогодні медична практика здійснюється на підставі ліцензії Міністерства охорони здоров'я України № 571788 від 30.12.2014 р.

У 2015 р імплантологічний центр переїхав, так би мовити, на нове «місце проживання»: на вул. Євгена Коновальця 44-Б, 4-й поверх.

Це Печерськ, древня історична частина міста Києва, яка гостинно сприйняла нашу появу на своїх пагорбах.

Зручне місце розташування в центрі міста і в той же час тихе і затишне місце внесло приємне оновлення в нашу діяльність.

Через рік, в 2016-му наш центр зареєстрував новий знак для товарів та послуг - Центр стоматології та естетики «Дантист&Ко».

Мета такого ребрендінгу - розширення спектру послуг, що надаються, поліпшення якості та рівня кваліфікації наших лікарів.

Кожен пацієнт, що переступив поріг нашого центру, може бути впевнений: тут його чекає турбота, затишок і прекрасне обслуговування.

Для нашого персоналу це - пріоритет № 1.

Просторі, світлі кабінети, приємна атмосфера гармонійно поєднуються із суворим дотриманням прийнятих норм медичного обслуговування, будь то обладнання та матеріали, і закінчуючи чуйним і ввічливим обходженням наших лікарів і асистентів.

Ми не забули і про наших найменших пацієнтів.

Адже діти, як ніхто інший, відчувають обстановку і обходження лікаря при відвідуванні стоматолога, і коли дітки залишаються задоволені - приємно всім: і батькам, і нашим співробітникам.

Завжди будемо раді бачити вас в нашому медичному центрі! Приходьте!

Ви відвідували стоматолога останні 6 місяців?

Якщо вчасно не виявити карієс, це може закінчитись ускладненнями.
Залиште свій номер телефона для безкоштовної консультації.