УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Сюма Андрій Зеновійович

Лікар-стоматолог-хірург-імплантолог, І кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Хірургічна стоматологія», член Асоціації імплантологів України

Лікарський стаж: 16 років.

Освіта:

В 2000 р. закінчив Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького та здобув кваліфікацію лікаря.

В період з 2000 по 2002 рр. проходив навчання на інтернатурі на базі Львівської міської клінічної лікарні невідкладної допомоги та за результатами навчання було присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Хірургія».

Кваліфікація:

В 2003 р. закінчив курси за спеціальністю «Хірургічна стоматологія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика та за результатами навчання було присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Хірургічна стоматологія».

В 2009 р. за результатами проходження передатестаційного циклу за спеціальністю «Хірургічна стоматологія» на базі Української військово-медичної академії було присвоєно Другу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Хірургічна стоматологія».

В 2014 р. за результатами проходження передатестаційного циклу за спеціальністю «Хірургічна стоматологія» на базі Київської національної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика було присвоєно Першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Хірургічна стоматологія».

Працює з різними системами імплантатів.

Лекторська діяльність:

На базі медичного центру проводить індивідуальні та групові навчальні курси, практичні семінари на теми:

* Реконструкція альвеолярного гребня;

* М’яко-тканинна методика аугментації;

* Хірургічна, нехірургічна пародонтологія;

* П’єзохірургія.