УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Дубовенко Наталія Олександрівна

Лікар-стоматолог-терапевт, лікар-стоматолог-ортопед, ІІ кваліфікаційна категорія

Лікарський стаж: 16 років

Девіз: "Позитив, удосконалення та досвід - це шлях до найкращого результату"

Освіта:

В 2004 р. закінчила Медичний інститут Української Асоціації народної медицини за спеціальністю «Стоматологія» та отримала кваліфікацію лікаря-стоматолога.

В період з 2004 по 2005 рр. проходила навчання на інтернатурі на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Терапевтична стоматологія», за результатами навчання отримала звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Терапевтична стоматологія».

В 2005-2006 рр. навчалась у Міжгалузевому інституті управління, отримала другу Вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій».

Кваліфікація:

В 2010 р. закінчила курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Терапевтична стоматологія» на базі Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика та підтвердила звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Терапевтична стоматологія».

В 2012 р. закінчила курси за спеціалізацією «Ортопедична стоматологія» на базі Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика та за результатами навчання отримала звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Ортопедична стоматологія».

В 2016 р. пройшла атестацію в департаменті охорони здоров’я, отримала ІІ кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Терапевтична стоматологія».

В 2016 р. приймала участь в семінарі «BRILLIANT EverGlow».

В 2018 р. приймала участь в семінарі «Daily Clinical Practice Applications of the T-Scan Technology».

В 2018 р. приймала участь в семінарі «Невідкладні стани в стоматології».