УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Публікації

Вкладки на зуби

Вкладки на зуби

Вкладки на зуби за своєю суттю схожі з пломбою, призначення стоматологічної вкладки полягає у відновленні анатомічної форми коронки зуба.

Стоматологічна вкладка на зуб застосовується в разі, якщо зуб занадто зруйнований, щоб поставити пломбу, але все ще зберігає живі тканини, тому ставити коронку не раціонально.

Ціна на таку реставрацію трохи вища, але згідно з відгуками стоматологів і самих пацієнтів, вкладки на зуби значно перевершують звичайні пломби за функціональністю та естетичному оформленню.

Виготовлення стоматологічних вкладок

Виготовлення вкладок в стоматології здійснюється трьома методами, вибір якого залежить від матеріалу для виготовлення вкладки.

Прямий метод виготовлення стоматологічних вкладок має на увазі здійснення певних маніпуляцій. Перш ніж зробити стоматологічні вкладки стоматолог готує порожнину зуба. Після цього, фахівець виробляє моделювання вкладки, заповнюючи порожнину воском. Далі йде процес безпосереднього виготовлення вкладки — зубний технік на основі воскової репродукції робить мікропротез. Далі фахівець здійснює припасування вкладки шляхом примірки та обточування. Останній етап прямого методу — зміцнення і полірування вкладки.

Виготовлення вкладок відбувається також непрямим методом. Цей стоматологічний метод має на увазі подвійний відбиток зуба з подальшим виготовленням розбірної гіпсової моделі. Непрямий метод дозволяє зробити припасування вкладки на моделі, тобто, пацієнт приходить безпосередньо на встановлення та полірування.

Стоматологічні вкладки, виготовлені за допомогою комп'ютерного моделювання, це точний і швидкий спосіб зробити вкладки, які ідеально підходять пацієнтові. Для того, щоб зробити комп'ютерне моделювання необхідно певне обладнання — це тривимірний 3D сканер, комп'ютер, який обробляє інформацію і верстат, на якому відбувається процес виготовлення вкладки.

Один з популярних методів мікропротезування на сьогодні, які пропонує стоматологія — вкладки. Вони відрізняються методами виготовлення і ціною на використані матеріали. Після попереднього огляду та бесіди з пацієнтом, стоматолог озвучує свої рекомендації та відгуки щодо ефективного лікування і погоджує з ним всі нюанси.

Зубні вкладки: відгуки пацієнтів, ціни

Виготовлення вкладок для зубівІснує безліч причин, чому настільки затребуваною в стоматології стала зубна вкладка, відгуки фахівців свідчать про те, що вкладки набагато більш довговічні, в порівнянні з пломбами. Для мікропротезування зубів, які зруйновані на 1/3 завжди використовується зубна вкладка, відгуки фахівців підтверджують, що така технологія може успішно використовуватися як індивідуально, так і в поєднанні з іншими стоматологічними процедурами.

Скільки коштує вкладка на зуб? Ціна такого мікропротезу зазвичай залежить від обраного матеріалу. Порцеляна, цирконій, метал і композитний матеріал — найпоширеніші сировини, з яких виготовляється вкладка на зуб, ціна на порцелянові та цирконієві вкладки буде найсуттєвішою. Така ціна обумовлена найвищим естетичним фактором і довговічністю носіння цих мікропротезів.

Металеві вкладки використовуються вкрай рідко, скоріше, як проміжний варіант. Їх естетика мінімальна, крім того вони можуть викликати гальванізм — присмак металу в роті.

За відгуками фахівців, найпопулярнішою є полімерна вкладка на зуб, ціна такого протеза знаходиться в середньому сегменті. Це дуже практична зубна вкладка, відгуки стоматологів констатують, що це єдиний вид мікропротезів, які можна, в разі необхідності, відремонтувати прямо в ротовій порожнині.

Ви відвідували стоматолога останні 6 місяців?

Якщо вчасно не виявити карієс, це може закінчитись ускладненнями.
Залиште свій номер телефона для безкоштовної консультації.