УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Публікації

Способи вирівнювання зубів

Способи вирівнювання зубів

Сучасна стоматологія пропонує різні способи вирівнювання зубів передніх і нижніх, як для дітей так і для дорослих. Фото результатів «до» і «після» демонструють, що навіть дуже складні аномалії прикусу можна відкоригувати, якщо звернутися в хорошу клініку до фахівця з високою кваліфікацією. Способи вирівнювання зубів залежать від індивідуальної складності ситуації, а також від віку пацієнта. Як дітям, так і дорослим корекцію прикусу роблять двома способами:

  • хірургічний — призначається при найскладніших аномаліях, у випадках, якщо відсутня альтернативна можливість корекції;
  • безоперативний — найпоширеніший спосіб. Таке вирівнювання зубів здійснюється за допомогою різноманітних ортодонтичних знімних і незнімних систем. Він застосовується як до дорослих пацієнтів, так і до дітей. Фото «до» і «після» такого лікування можна побачити на сайтах стоматологічних клінік.

Для того, щоб визначити ціну і які способи вирівнювання зубів можна застосовувати щодо кожного конкретного пацієнта, його в обов'язковому порядку повинен попередньо оглянути фахівець ортодонт і зробити фото — рентгенівський знімок.

Як вирівнюють зуби

Так як вирівнювати зуби без операції можна кількома способами, розглянемо їх більш детально.

Варто звернути увагу, що незалежно від способу і області вирівнювання (передні або нижні зуби), якщо є запальні процеси або хвороби зубів і щелеп, як дітям так і дорослим, потрібно пройти попереднє лікування.

Розглянемо як вирівнюють зуби за допомогою незнімних конструкцій, під якими маються на увазі різного роду брекети.

Брекети являють собою спеціальні пластинки, які кріпляться до внутрішньої або завнішньої сторони зубів, здійснюючи на них тиск або системи. Ціна брекетів залежить від матеріалу з якого вони виготовлені, а також від принципу конструкції. Найпоширенішими є металеві брекети, бо вирівнювати зуби з їх допомогою можна як дорослим, так і дітям і вони є найдоступнішими за ціною. Такі конструкції встановлюються для постійного носіння з перспективою періодичної підтяжки, фото самих систем, а також зубів «до» і «після» їх установки можна подивитися онлайн.

Другий спосіб, як вирівнюють зуби — це за допомогою знімних конструкцій, таких, як капи (елайнери), вініри, вестибулярні пластини, трейнери. Цей спосіб має на увазі носіння конструкцій за певним графіком. Ціна таких систем також буває різною, фото результатів «до» і «після» за однаковий період показують, що знімні конструкції вимагають більш тривалого часу і підходять далеко не при всіх аномаліях.

Вирівнювання передніх зубів у дітей

Вирівнювання передніх зубів — один з найпоширеніших дефектів у дітей. З 6 років у дітей починається активне зростання щелепних кісток і зміна зубного ряду, яка починається з передніх різців. Тому огляд ортодонтом в цей період часу є дуже рекомендованим. За умови своєчасного відвідування фахівця вирівнювання передніх зубів можна здійснити за допомогою знімних конструкцій, які є відмінною профілактикою для запобігання серйозних аномалій прикусу. Вирівнювання зубів у дітей відбувається набагато швидше, ніж у дорослих, але вимагає відповідального підходу і дисципліни, як з боку дитини, так і з боку батьків.

Якщо у дитини діагностовано серйозні порушення прикусу, вирівнювання передніх зубів відбувається за допомогою різних систем брекетів. Попри деякі мінуси брекет-систем, таке вирівнювання зубів у дітей залишається найефективнішим і універсальним.

Вирівнювання зубів: фото до і після процедури

Вирівнювання зубів, до і післяНа сьогоднішній день пацієнтам будь-якого віку доступне вирівнювання зубів. До і після процедури фото зубного ряду і контур обличчя в цілому виглядає абсолютно по-іншому. Загальна тенденція прагнення населення до здорового способу життя відбилася і на стоматологічній практиці, все більше пацієнтів звертають увагу на таку процедуру, як вирівнювання зубів, фото «до» і «після», а також відгуки самих пацієнтів свідчать про те, що вони готові ціною тимчасового дискомфорту заплатити за гарну посмішку.

Сучасні методики дозволяють максимально швидко і доступно навіть в дорослому віці зробити вирівнювання зубів. До і після корекції, пацієнтів оглядає фахівець і дає рекомендації з лікування або підтримки результату. Як показує практика, найшвидше вирівнювання зубів (фото до і після повністю це підтверджують), відбувається у дітей до 16 років.

Вирівнювання зубів, ціни на послугу

Істотна різниця, якою відрізняється вирівнювання зубів — ціни та способи. Кожна стоматологічна клініка має свій прайс на кожну послугу, в тому числі і на вирівнювання зубів. Ціна такої послуги залежить від області корекції (передні, нижні зуби або обидві щелепи), способу виправлення дефектів, а також від рівня клініки. Тому, незважаючи на ідентичне вирівнювання зубів, ціни в різних установах можуть відрізнятися.

Ви відвідували стоматолога останні 6 місяців?

Якщо вчасно не виявити карієс, це може закінчитись ускладненнями.
Залиште свій номер телефона для безкоштовної консультації.