УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Публікації

Керамические зубы

Керамические зубы

Судячи з фото і відгуків пацієнтів, керамічні зуби — це ідеальне рішення для відновлення зубного ряду. Застосування кераміки, як матеріалу нового покоління для реставрації зубів дозволяє досягти максимально природного та естетичного результату. При цьому догляд, якого вимагають керамічні зуби, не відрізняється від звичайних повсякденних гігієнічних процедур.

Якщо поставити керамічний зуб у видимій зоні посмішки, він абсолютно не буде відрізнятися від рідних зубів, доказом цього служать фото і відгуки пацієнтів, які зважилися на таку реставрацію. Керамічний зуб, в порівнянні з коронками з інших матеріалів, навіть з часом не втрачає виду і не сколюється. Але вартість керамічної коронки як переднього, так і жувального зубів — більш висока, тому поставити такі зуби буде трохи дорожче.


Догляд за керамічними зубами

Період, скільки прослужать коронки, залежить від того, наскільки правильно здійснюється догляд за керамічними зубами, який може істотно продовжити терміни служби коронок, а також підвищити комфорт пацієнта від їх носіння. Незалежно від того, скільки коронок, з якого матеріалу і за якою ціною вони були поставлені, пацієнту потрібно здійснювати ретельний догляд за порожниною рота.

Догляд за керамічними зубами не має на увазі ніяких особливих маніпуляцій і, по суті, за відгуками фахівців, є хорошою профілактикою пародонтиту та інших щелепно — лицьових захворювань.

Отже, догляд вимагає дворазове чищення зубів і щоденного застосування зубної нитки. При цьому, якщо пацієнту поставили керамічні коронки, то йому краще використовувати пасти з великою абразивністю, щоб не пошкодити поверхню зубів. Оптимальним є рішення орієнтуватися не стільки на рекламу, скільки на засоби, які призначив сам стоматолог.

Щоб якомога довше зберегти зуби, не варто давати на них сильні навантаження у вигляді дуже твердої їжі.

Крім того, у вартість процедури поставити коронки і подальшого догляду за ними можна включати професійну чистку, яку потрібно проводити два рази на рік. І останнє, для того, щоб догляд за керамічними зубами був повноцінним, потрібно регулярно відвідувати стоматолога для планових оглядів.


Керамічні зуби: фото, відгуки пацієнтів

Фото керамічних зубівЩо таке керамічні зуби, фото і відгуки, як пацієнтів, так і фахівців галузі стоматології щодо таких коронок, можна знайти в інтернеті. Незважаючи на вартість дуже часто пацієнти вирішують поставити саме керамічні зуби. Відгуки фахівців пояснюють це тим, що крім високої естетичної оцінки матеріалу і конструкцій виготовлених з нього, такі коронки швидко приживаються і не викликають алергічних реакцій, порушень роботи шлунково-кишкового тракту, а також цілісності слизової оболонки ротової порожнини.

Фото керамічних зубів наочно демонструють, як природно виглядають коронки, особливо, коли мова йде про передні зуби, варто звернути увагу саме на цей матеріал. Сучасні технології дозволяють під будь-який колір емалі робити керамічні зуби, фото зубного ряду пацієнтів з декількома коронками доводять ідеальну схожість з рідними зубами, а також відсутність відблисків на фото.

Якщо пацієнт розглядає варіант поставити керамічні зуби, відгуки на сайтах стоматологічних клінік можуть допомогти з вибором установи та спеціаліста.


Скільки коштує поставити керамічний зуб

Скільки коштує керамічний зуб залежить від декількох факторів. По-перше, вартість керамічного зуба безпосередньо залежить від обраного матеріалу і технології. По-друге, сума, скільки коштує поставити керамічний зуб, може залежати від міста, в якому знаходиться стоматологія. Також не варто забувати про індивідуальність кожного випадку, складність установки і загальний стан ротової порожнини кожного пацієнта впливає на вартість керамічного зуба.

Вибираючи стоматологічну установу, варто вивчити відгуки пацієнтів, престиж клініки, досвід і професійний рівень зубного техніка, а також фото його робіт. Від того скільком вимогам відповідає клініка, залежить не тільки краса посмішки, але і стан здоров'я пацієнта. Орієнтовну вартість скільки коштує керамічний зуб можна дізнатися в телефонному режимі або на сайті клініки. Більш детальну інформацію отримати можна тільки після огляду фахівцем.

Ви відвідували стоматолога останні 6 місяців?

Якщо вчасно не виявити карієс, це може закінчитись ускладненнями.
Залиште свій номер телефона для безкоштовної консультації.