УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Фарина Божена Ярославівна

Лікар-стоматолог-терапевт, Вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Терапевтична стоматологія»

Лікарський стаж: 20 років

Освіта:

В 2000 р. закінчила Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікаря-стоматолога.

В період з 2000 по 2001 рр. пройшла навчання на інтернатурі у Львівскому державному медичному університеті ім. Данила Галицького за спеціальністю «Терапевтична стоматологія». За результатами навчання отримала звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Стоматологія терапевтична».

Кваліфікація:

В 2006 р. відвідувала курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Терапевтична стоматологія» на базі Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького та за результатами навчання отримала Другу кваліфікаційну категорію лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Терапевтична стоматологія».

В 2011 р. за результатами проходження передатестаційного циклу за спеціальністю «Терапевтична стоматологія» отримала Першу кваліфікаційну категорію лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Терапевтична стоматологія».

В 2016 р. за результатами проходження атестаційної комісії за спеціальністю «Терапевтична стоматологія» на базі національної академії післядипломної освіти ім. Шупика отримала Вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Терапевтична стоматологія».

2015-2016 рр. - відвідувала семінари та курси за кордоном: Швейцарія, Італія, Польща.

01.04.2016 р. - пройшла ендодонтичний курс «Modern approach for endodontic treatment».

01.10.2016 р. - пройшла теоретично-практичний курс «Принципи інструментації кореневих каналів»,(авторизований цикл компанії FKG, Швейцарія)

В 2017 р. - приймала участь в семінарі «Biennial Congress held in Brussel» (European Society of Endodontology).

В 2018 р. - приймала участь в шістнадцятій міжнародній конференції «Нові технології в ендодонтії».

В 2019 р. - приймала участь в семінарі «Minimally invasive and predictable removal of a separated instrument».

В 2019 р. - приймала участь в семінарі « 19th Biennial ESE Congress - Vienna » (European Society of Endodontology).