УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Публікації

Безметалеві коронки

Безметалеві коронки

Безметалева коронка — це найпрогресивніший метод протезування в стоматології. Естетичні характеристики, які демонструють безметалеві коронки займають лідируючі позиції серед інших матеріалів.

Виготовляється безметалева коронка за спеціальною технологією з використанням оксиду цирконію та оксиду алюмінію, які не є металами, але ступінь їх міцності не поступається металевій.

Види безметалевих коронок. Безметалева керамічна коронка

У стоматології безметалеві керамічні коронки мають свою класифікацію та відмінності в ціні.

Безметалева керамічна коронка буває порцеляновою (цільнокерамічною) — такі коронки максимально оптично зливаються з «рідними» зубами, завдяки прозорості матеріалу. Такі коронки використовуються для передніх зубів, оскільки їх міцність трохи нижче, ніж у коронок з інших матеріалів.

Цільноцирконієві безметалеві керамічні коронки та коронки на цирконієвому каркасі з керамічним облицюванням — виглядають ідеально природно. Каркас з цирконію оптимізує структурні особливості протезів, вони відрізняються щільністю прилягання та особливою міцністю. Крім того, цирконій є абсолютно гіпоалергенним матеріалом.

Безметалева керамічна коронка на каркасі оксиду алюмінію. Оксид алюмінію являє собою білий напівпрозорий матеріал, найчастіше такі коронки в стоматології використовують для мостовидних протезів і одиночної реставрації.

Безметалева кераміка в стоматології

Завдяки останнім технологіям, безметалева кераміка в стоматології застосовується не тільки для реставрації передніх зубів, які знаходяться в зоні посмішки, але і для жувальних.

Попри істотну ціну, частим попитом користується безметалева кераміка. Стоматологія на сьогодні представляє металеву кераміку в таких варіантах як:

Безметалева керамічна коронка, ціна на встановлення

  • ламінати з пресованої кераміки, під час встановлення вони об'єднуються в єдину конструкцію з «рідним» зубом пацієнта;
  • керамічна вкладка — в даному випадку вона є більш сучасною альтернативою пломбам з фотополімера;
  • керамічні вініри — вони служать для зовнішньої реставрації зубів;
  • мостовидні протези з діоксиду цирконію — бувають різної протяжності в залежності від індивідуальної ситуації пацієнта;
  • безметалеві керамічні коронки для зубів.

Безметалева кераміка в стоматології відрізняється високою точністю встановлення. Цей фактор обумовлений використанням високоточного обладнання в лабораторних умовах і таким сучасним технологіям як комп'ютерне моделювання, гальванопластика і пресоване лиття. Період звикання до таких протезів сильно скорочується, а також виключаються запальні процеси м'яких тканин.

Безметалеві коронки, ціна на встановлення

Якісні показники відносять до досить високої цінової категорії безметалеві коронки, ціна на таке протезування обумовлена ​​повним спектром виконання завдань — функціональність та естетичні показники. Виходячи з того, що бувають різні безметалеві коронки, ціни на них також відрізняються.

Без попереднього огляду фахівця досить складно оцінити бюджет, який знадобитися для того, щоб встановити безметалеві коронки. Ціна послуги безпосередньо залежить від методики протезування, вибору конструкції протеза, вибору самого матеріалу і виробника конструкції, а також обсягу роботи, який включає як виготовлення, так і встановлення.

Геть забути про протези допомагають безметалеві коронки, ціни на таку реставрацію повністю виправдані високими стандартами якості та комфортом пацієнтів.

Ви відвідували стоматолога останні 6 місяців?

Якщо вчасно не виявити карієс, це може закінчитись ускладненнями.
Залиште свій номер телефона для безкоштовної консультації.