УКР
Запис на прийом

(044) 285-44-55

(067) 44-007-44

Публікації

Безметалеве протезування

Безметалеве протезування

Безметалеве протезування — це відносно новий напрямок протезування, яке отримує позитивні відгуки як з боку пацієнтів, так і з боку зубних техніків. Безметалеве протезування має на увазі використання спеціальної високоміцної кераміки без застосування металевого каркаса. Попри більш високу ціну, пацієнти виявляють бажання використовувати саме керамічне протезування.

Естетично довершена посмішка, відсутність травм слизових в період звикання, (який в свою чергу значно коротший у порівнянні з протезами з інших матеріалів), алергічних реакцій, а також виключення проблем з органами травлення — всі ці фактори якісно відрізняють безметалеве протезування.

Протезування безметалевими матеріалами: кераміка і цирконій

Протезування безметалевими керамічними коронкамиДля протезування як каркас використовується: безметалева кераміка, цирконій, який є гіпоалергенним та інші матеріали. Протезування безметалевою керамікою є абсолютно безпечним для всього організму і для тканин пародонта. Судячи з відгуків лікарів, цирконій ідеально підходить для пацієнтів з проблемами пов'язаними із захворюваннями щитоподібної залози, нирок і кровотворних органів. Особливою міцністю та надійністю відрізняється сучасна безметалева кераміка, цирконій має не тільки прекрасні естетичні характеристики, але й відмінну біосумісність.

Сучасні ливарні технології розширили області, де може бути використана безметалева кераміка. Протезування цим матеріалом тепер може виконуватися не тільки для передніх зубів в зоні посмішки, але і для жувальних, на які йде максимальне навантаження. Складно переоцінити естетичний фактор, який дає протезування безметалевою керамікою. Коронки з цирконію ідеально прилягають до щелепи та виглядають дуже природно, про це свідчать не тільки відгуки пацієнтів, але й збільшені фото зубного ряду. Навіть один штучний протез з кераміки неможливо відрізнити від своїх зубів навіть з близької відстані. Тому можна вважати, що вартість протезування — це ціна за особистий комфорт. Відтінок цирконію, ідеально підібраний під емаль та природну прозорість «рідних» зубів, не тьмяніє і не втрачає колір при носінні. Оптимальним рішенням для збереження естетики особи виступає саме безметалева кераміка, цирконій також є легким матеріалом, який не перевантажує м'які тканини ясен.

Безметалева кераміка: ціни та відгуки пацієнтів

Безметалловые коронки на зубыЗ огляду на популярність керамічних протезів, дуже багатьма стоматологічними клініками використовується безметалева кераміка, ціни на цю послугу залежать від індивідуальних особливостей пацієнта та його побажань. Технологічний процес виготовлення протезів проходить практично автоматизовано, але підгін ідеальної форми та підбір кольору здійснюється стоматологом, тому професіоналізму, як і всі матеріали, вимагає і безметалева кераміка, ціни можуть залежати й від досвіду зубного техніка. Протезування є досить делікатною процедурою, в тому числі й у випадках, коли застосовується безметалева кераміка, відгуки пацієнтів однозначно констатують той факт, що в цьому питанні потрібно керуватися не ціною на послугу, а кваліфікацією зубного техніка і лікаря ортопеда, а також рівнем стоматологічної клініки в цілому.

Рішення функціональних і естетичних завдань повністю забезпечує безметалева кераміка, відгуки пацієнтів на форумах повністю підтверджують це. Незважаючи на високі рівні зносостійкості та комфорту, якими володіє безметалева кераміка, відгуки про естетичну складову все ж лідирують серед пацієнтів.

Вибором пацієнтів, які цінують свій престиж і емоційний комфорт є безметалева кераміка, ціни за ідеальну посмішку цілком виправдані.

Ви відвідували стоматолога останні 6 місяців?

Якщо вчасно не виявити карієс, це може закінчитись ускладненнями.
Залиште свій номер телефона для безкоштовної консультації.